icon

Kobo

8.20.29205 için
Android

5.0

5

Tabletinizde okumak için ücretsiz kitaplar indirin

144.6k

Bu uygulamayı oyla

+12

Kobo istediğiniz zaman ve yerde okuyabilmeniz için iOS cihazınıza binlerce kitap indirebileceğiniz ve satın alabileceğiniz bir uygulamadır. Kütüphaneniz yakında yeni çıkanlar, en çok satanlar ve her çeşit kült klasikle dolacak.

Uygulama bu tip bir okuyucunun sahip olması gereken bütün özelliklere sahiptir. Yazı boyutunu değiştirebilir, kelimelerin altını çizebilir ve notlar alabilirsiniz. Aynı zamanda otomatik bir kitap işaretleme sistemi vardır yani uygulamadan çıktığınızda okuduğunuz sayfa otomatik olarak arşivlenir.

Bunların yanında Kobo dünyanın her yanından kullanıcılarla tavsiyeler paylaşabileceğiniz birtakım sosyal özelliklere sahiptir ve hatta Foursquare gibi sosyal uygulamalar veya Xbox Live veya PSN gibi konsollarda başarılar/zaferler/madalyalar kazanabilirsiniz.

Kobe iOS cihazınızda okuma yapmak için en iyi yollardan biridir. Dahası uygulama neredeyse cebinizden tek kuruş çıkmadan indirip okuyabileceğiniz bir buçuk milyondan fazla ücretsiz kitap içerir. Edebiyat severler için gerçek bir hazinedir.
Gereksinimler

Android 4.0.3 ya da üst sürümünü gerektirir.

X